środa, 06 kwietnia 2022

Ogłoszenie dla studentów z Ukrainy | Оголошення для студентів з України

Ogłoszenie baner UA

Ogłoszenie

Centrum Studiów Niemieckich i Europejskich im. Willy’ego Brandta Uniwersytetu Wrocławskiego zachęca wszystkich zainteresowanych studentów z Ukrainy do udziału w zajęciach prowadzonych w Centrum (ul. Strażnicza 1-3, 50-206 Wrocław) w charakterze wolnego słuchacza. Zajęcia są prowadzone w języku polskim bądź języku angielskim.

Szczegółowe informacje na temat zajęć odbywających się w Centrum można znaleźć tutaj:

Dodatkowo, Centrum jest gotowe zorganizować kurs nauki języka polskiego dla studentów z Ukrainy. Czekamy na Państwa zgłoszenia. Termin zajęć uzgodnimy z Państwem w najbliższym czasie.

Centrum jest międzywydziałową, interdyscyplinarną placówką Uniwersytetu Wrocławskiego powstałą w 2002 roku jako wspólny projekt UWr i Niemieckiej Centrali Wymiany Akademickiej (DAAD). Pracownicy Centrum prowadzą badania w obszarach:

• historii najnowszej;
  • nauk społecznych i ekonomicznych;
  • nauk politycznych;
  • literatury i kultury Niemiec;
  • kultury audiowizualnej niemieckiego obszaru językowego.

Dane kontaktowe:

Martyna Ościk

telefon: +48 71 375 95 07

Оголошення

Центр Німецьких та Європейських студій ім. Віллі Брандта Вроцлавського університету запрошує всіх охочих студентів з України взяти участь у заняттях, які проводить Центр (вул. Стражнича 1-3, 50-206 Вроцлав – ul. Strażnicza 1-3, 50-206 Wrocław) в якості вільного слухача. Заняття будуть проводитися польською або англійською мовою.

Детальну інформацію про навчальні курси, що будуть відбуватися в Центрі, можна знайти тут:

Окрім того, Центр планує організувати курси польської мови для студентів з України. Просимо зголоситися усіх охочих. Незабаром ми узгодимо з вами терміни занять.

Центр є міжнародним інтердисциплінарним підрозділом Вроцлавського університету, який відкрився у 2002 році як спільний проєкт Вроцлавського університету та Німецького Центру академічних обмінів (DAAD). Працівники центру проводять дослідження у галузях:

• новітньої історії;
  • соціальних та економічних наук;
  • політичних наук;
  • німецької літератури та культури;
  • аудіовізуальної культури німецького мовного ареалу.

Контактні дані:

Мартина Осцік – Martyna Ościk